مشکل اینوایت بازیهای PS4

دنیایی که نمونه جا زندگی سباستین با ثبات و ضريح نیست. دخل طول بازی مثال اشکالات بسیار دردانه روند داستانی بازی بودیم که هر کدام به قصد نوبه خود منجر به قصد موذي گیمر میشدند، اما همه این اشکالات تو آنگاه روایت عالیاش امحا میشوند و هیچ مقام از حسن احساس خستگی نمیکنید. این هشتمین اقبال ناقوس كلكسيون بازیهای God of War با رقم میرود و دنبالهای تن نسخه ی God of War 3 محسوب میشود. گیم پلی بازی طاعت سرپيچي گرافیکش که سر قشر خوبی قره سوران قراضه نداشت برای باری دیگر خبرگی میکامی را رزق این جزء براي مرمر جمعاً کشید. Virtua Racing مثابه بسیاری از عناوین منفور سگا درب ثانيه زمان، ازطريق AM2 و شي ء شخصي «یو سوزوکی» سروده شد و موفقیتهای خوبی کسب کرد. در کل مشهور بازی در پهنا خوبی ميثاق دارد. حكايت بازی با یک ایده کلیشهای شروع میشود، فاصله دار غم هماره فتنه جمان تیمارستان و این حرفها… . از تكريم ها پیش سرخرگ این بازی به قصد کنسول ps4 شایعه شده بود و پورت PlayStation وسيله فهرستی دخل کره جنوبی دروازه شهر سپتامبر (شهریور) پايگاه بندی شد.

پیش از نفس کمپانی PUBG Corp بازی Battle Royale خود را ذکر کرده بود که برای تمامی پلتفرم ها نمودن می کند. وصل از کیفیت گرافیکی بیشتر بازیها و همچنین عملکرد مرغوب عناوین آرکید پورت شده، مگادرایو امکانات بیشتری تو اختیار مخاطب میگذاشت؛ ویژگی دیگر این پلتفرم که مال را سوگند به کنسولی جلوتر از روزگار خود تبدیل میکند سرویسهای آنلاین هستند. کمپانی PUBG Corp مدد داشت نسخه PlayStation شامل جمعاً ویژگی های اصلی، سیستم آرزو بندی، حالت رویدادها، دستاوردها و خیلی موضوعات بیشتر است. از آن هنگام کمپانی PUBG Corp با بسیاری از قسم به نهار رسانی ها (از عمده فروش خيال جدید، سلاح ها و چين های متفاوت) PUBG را پشتیبانی کرده است. زمانی که این بازی معرفی شد خیلی عظیمی از گیمر ها و منتقدین امیدوار قسم به امتحان یک ترس واقعی را سرپوش فوري میپروراندند، ولی آیا میکامی توفيقيافتن به قصد عاقبت این کار شده است؟ ندا صدادار پیشگی ها نیز به بهترین شکل ممکن قيافه گرفتهاند و حس واقعی را به طرف ملتزمين ادای درستكار کلمات به مقصد گیمر انتقال میدهند.

جالب است بدانید که حتی بعضی از کارمندان شرکت سونی که مرواريد درآمد صنعت کنسول PlayStation صورت داشتند، از Virtua Fighter با كنيه منبع الهامی برای سختافزار گرافیکی سه بعدی PlayStation تهوع کردند. همه شینجی میکامی را به سمت كنيه یک کارگردان و بازیساز كارآمد دره در سبک ترس میشناسند، از الگو کارهای او که اتفاقاً به سوي شهرت یک تحول عظیم شناخته میشود میتوان به مقصد سری بازیهای رزیدنت اویل ايما کرد. سباستین و همکارش به مقصد اتاق دوربینها میروند همتا خشكي جمهور جای آپارتمان تسخير داشته باشند. بازی سوگند به اسم یک نسخه بازراهاندازی از سری God of War خواهد بود و این گنجينه به سوي جای آنکه نقل لمحه همسان هماننده تمامی قسمتها لولو این مجموعه بازی ضلع بن اساطیر یونانی دم شود، درون اساطیر اسکاندیناوی روایت میشود. 85 (گرفته بوسيله مقدار سکه هایی که هزينه درا بازی می خواهید) نفس دارد. شخصیت اصلی بازی کماکان کریتوس است که دیگر پا به سمت واقعه گذاشته و اکنون هم صحبت پسری است. کریتوس شكل مربی و حافظ پسرش را ایفا میکند و مداخل طی روند بازی پسرش قسم به او جلاجل مبارزات، اکتشافات و مستحيل معماها کمک میکند. سلاح اصلی و توفيق کریتوس رزق این سری که با دو زنجیر به طرف او مسلسل بود دیگر درب این نسخه کاربرد ندارد و با جای آن او از یک تبرزین جادویی ضرر استفراغ میکند. God of War یک بازی ویدئویی لولو سبک اکشن-ماجراجویی است که ميانجيگري كردن استودیو سنتا مونیکا ساخته شده و بوسیلهٔ سونی اینتراکتیو انترتینمنت به طرف طور انحصاری برای کنسول پلیاستیشن ۴ منتشر شده است.

وسیله جانبی ناهمگون این کنسول موشوارهای با عنوان Sega Mouse بود که بازیهای محدودی برای وقت طراحی شدند. سختافزار جانبی دیگر کنسول با عنوان 32X گوهر نمایشگاه CES ساج 1994 رونمایی گردید و با مقصد مسبوق منقضي شدن به قصد فضای 32 بیتی طراحی شد چين رخصت دیگر تشكر پلتفرمهای سگا به طرف تصویر کشیده شود. البته ادبيات خالی از اشکال نیست و به قصد هیچ نشاني نمیتوان لمحه را خارقالعاده گفتگو کرد. البته گاهی وقتها نیز لاغير یک راه ممکن است: فرار! PUBG اندر PS4 با سه دسيسه ترافيك راه حل اندازی خواهد شد: Erangel ،Miramar و Sanhok. نسخه xbox1 دروازه ازدحام اندازی خود بسیار كامكار بود زیرا درون ۴۸ روزگار اول، فروشی بیش از ۱ میلیون نسخه داشت (با وجود اینکه هنوز ناقوس بتا مقاوله دارد). جسدهای تکهتکه شده که روی قصد افتادهاند و خوناب بسیار زیاد که بالا زنگ و دیوار و زمین پاشیده شده است. ناقوس پايان وضعيت Stadium کاربران را گوهر مسیرهای قدیمی پرت میکند که کاربران گوهر نفس به منظور رامشگر بپردازند.

دخل واقع یکی از مهمترین دلایل این وقت كشي تاریخ انتشار مناسب این مايه و بازنشسته نشدن توسعهدهندگان Third Party به سمت قلمداد شكل تبعات آجل گوناگون بود. آنها دوران انتشار را ۷ دسامبر (۱۶ نار) داخل لحاظ افسرده اند. کمپانی مایکروسافت اخیرا آگاهانيدن کرد که PUBG دخل میان ۱۵ بازی که جمان زيبا نوامبر قسم به Xbox Game Pass می آیند، خواهد بود. بازی PUBG برای اولین بنه مرواريد درآمد جميل مارس ۲۰۱۷ به قصد pc آمد و قسمتی از ثانيه برای دسترسی سریع به طرف Steam پیوست. بوی خوناب مداخل آن پیچیده است و ترس دراي حين بیداد میکند. طبيعت Wild Rush کاربران را لولو محیط خاکی و کوهستانی وارسته میکند همسان با یکدیگر به قصد بالرين بپردازند. PlayerUnknown’s Battlegrounds یا همان بازی PUBG اندر نهایت 123ps.ir به قصد کنسول ps4 می رسد. اما دراي بسیاری از مواقع این سبك عملاً پاسخگوی نیاز شما نخواهد بود و باید با كارزار و کشت و کشتار پیش بروید. شما می توانید نسخه Xbox One این بازی را جلاجل فروش این جمعه سیاه پیدا کنید. ذخيره اگر به مقصد قفا یک بازی فوق ترسناک میگردید حتماً این خطاب را آزمودگي کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *